top of page

SEKRET 'ŻYCIA' KTÓRE ZNAJDUJE SIĘ W JEDZENIU

Witamy na Żywej!

 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi że tu trafiłeś i mamy nadzieję, że już nadarzyła się okazja by spróbować naszej unikalnej i pełnej życia kuchni.

Koncepcja Żywej jest bardzo prosta.

To bioaktywne i lecznicze jedzenie z natury. Każdy pokarm który dostajemy od Ziemi, ma w sobie energię (siłę życiową). Niektóre mają bardzo wysoką energię i inne niską. Naszym celem jest by serwować jedzenie w najlepszy, najczystszy i najbardziej pożywny sposób.

 

Dlatego „kiełkowanie” nasion jest jednym z głównych elementów naszej kuchni, a ludzie najczęściej czują się o wiele lepiej po ich zjedzeniu. To naprawdę esencja samego życia. Im więcej jesz tego typu jedzenia, tym jesteś zdrowszy, energiczniejszy i silniejszy.

 

Fermentacja, Marynowanie, Gotowanie na parze, Niska temperatura, Sous-Vide, Intensywne i Świeże Zioła, Głównie Organiczne, Lecznicze działanie natury, Detox, to tylko niektóre z przewodnich cech Żywej Kuchni.

 

Przyjdź, ciesz się, pielęgnuj i uzdrawiaj swoje ciało w kulinarny sposób! To jest możliwe i smaczniejsze niż Ci się wydaje

IMG_20220529_090820_542.jpg

Ludzkie ciało jest niesamowitą maszyną, a jeśli nadasz mu odpowiednie paliwo, najlepszej jakości, możesz tylko czuć się dobrze i być zdrowym!

 

Dlatego nie podajemy nabiału i staramy się nie używać produktów z glutenem. Jeśli je serwujemy, to tylko w śladowych ilościach lub na życzenie naszych klientów.

 

Przy bardzo niewielkiej lub zerowej obróbce, przygotowujemy naszą żywność tak prosto, jak to możliwe, nie przecinając ani nie niszcząc jej w wysokiej temperaturze. Prawie prosto z ogrodu lub gospodarstw w większości ekologicznych.

Follow us on Instagram @ZywaKuchnia
https://www.instagram.com/zywa_kuchnia/?hl=en

Instagram
bottom of page