top of page

 "CIAŁO I DUSZA POTRZEBUJĄ PALIWA NAJLEPSZEJ JAKOŚCI"

MARCIN KSIĄŻKA

szef kuchni & współwłaściciel Żywej Kuchni

 

W Żywej Kuchni Marcin dzieli się z Wami swoim ponad piętnastoletnim doświadczeniem, zdobytym u boku znamienitych londyńskich szefów kuchni, takich jak Ollie Couillaud i Jason Atherton. 

 

Stworzył własny styl wykwintnej i zbalansowanej kuchni, wypracowany w wielu prestiżowych miejscach na kulinarnej mapie Wielkiej Brytanii - od kuchni Pałacu Buckingham, francuskiej brasserie, amerykańskiego steakhouse'a, poprzez zdrową wyśmienitą kuchnię w ekskluzywnym prywatnym klubie Grace Belgravia i restauracji Farm Girl w Chelsea. Szef Marcin jest znany ze swojego wyszukanego stylu, w którym odważnie łączy smaki, zadowalając najbardziej wymagające podniebienia. 


Swoje potrawy serwował takim  osobistościom, jak Pippa Middleton, księżniczka Eugenie, supermodelkom, jak Cara Delavigne
i Irena  Shayk. Jego dania były prezentowane
w Daily Mail, Vanity Fair, People Magazine i Luxury Lifestyle Magazine.


 

FullSizeRender 5[9238].JPEG


 

W swojej kuchni Marcin podkreśla pasję do zdrowego jedzenia, przestrzegając zasady less is more. Łączy odżywcze składniki i niezwykłe smaki, zwraca uwagę na jakość i ekologiczne pochodzenie produktów. Tworzy alkalizujące i zbilansowane potrawy, które uzupełniają zdrowy styl życia.
 

"Nasze ciała i dusze potrzebują paliwa najlepszej jakości. W Żywej Kuchni odnajduję to samo restauracyjne DNA. Z całego serca wierzę we właściwości zdrowotne prostej, nieprzetworzonej żywności pochodzenia roślinnego."

 


 

 

 

Z serca Londynu do Twojego stołu 

Zapraszam 

Marcin 

 

 


 

bottom of page